ODBORNOSTI

PORADNA

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Roman • 28.05.2021

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na váš názor. Před 3 měsíci jsem byl u nejmenovaného urologa na vyšetření varikokély, ve stoje je patrná 2. stupně. Je to údajně zcela normální nález. Ale lékař mě neposlal na operaci (což jsem rad, protože se bojím operace a asi i nechci na operaci, pokud to mě neohrožuje na životě - to jsem lékaři neřekl), pouze mi ukázal jen nějaké pohyby jak mám si vyšetřit sám a prohmatat varle, aby varikokela zmizela. Můj dotaz zní, zda je správný takový postup, který zvolil lékař? Protože po třech měsíci, mám na varleti patrnou varikokelu, ale nepřijde mi ze by se to zlepšilo a ani zhoršilo. Předem mockrát děkuji za odpověď

Odpovídá lékař:
Jana Řeháková

Dobrý den, pane Romane,

 

ke správnému stanovení vaší diagnózy je nutná návštěva u našeho androloga a není možné se blíže vyjádřit k vašemu dotazu. Pro určení vhodné léčby je potřeba znát více detailů a provézt základní vyšetření. 

Pro objednání je možné využít recepci na telefonním čísle 234 770 700, 701 nebo náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html. Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na duben 2020 na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

 

S pozdravem

Koordinátorka andrologie Iscare

Ukázat odpověď
Jana Dvorska • 09.09.2020

AZOOSPERMIE Dobry den, manzel podstoupil spermiogram s vysledkem azoospermie. Neco jsme si o tom uz nacetli a podnikli uz prvni kroky k dalsimu vysetreni na andrologickem pracovisti. Uvidime co dal. Nikde se ale poradne nemohu docist, zda existuji i pripady, ze by se tato porucha vylecila a par posleze mel sanci na oplodneni prirozenou cestou. Mame uz 6 leteho syna, ktereho jsme pocali prirozene. Manzelovi je 44 let a dlouhodobe pracuje ve velkem az extremnim vypeti a stres je na dennim poradku bohuzel. Konzumace alkoholu a toxickych navykovych latek se ho take tyka ( nebo tykala v poslednich letech) Pred dvema az trema mesicma bral navic zhruba mesic ruzne opijaty a leky na bolest zad a vyhozene celisti ( tramal, aulin,biofenac, skudexa). Heldam tedy odpovedi na tyto otazky: Mohly by tyto faktory zapricinit azoospermii? Muze se zmenou zivotniho stylu ( doplnky stravy, vylouceni alkoholu a drog, mene stresu) nastat obrat a spermie se zacnou znovu v ejakulatu objevovat? Existuje docasna asoospermie? Existuje sance na prirozeme oplodneni, v pripade, ze by se azoospermie vylecila? Dekuji moc za vas cas a vase odpovedi. S pozdravem Jana

Odpovídá lékař:
Jana Řeháková

Dobrý den, paní Jano,

na problému vašeho manžela se může podílet celá řada vlivů, které je potřeba konzultovat s lékařem. Andrologické vyšetření se skládá z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření. Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut.

Můžete se objednat přes náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html. Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10-15 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

V případě potřeby jsme vám k dispozici.

Jana Řeháková - koordinátorka andrologie

Ukázat odpověď
Martin Tichý • 26.02.2020

Dobrý den, Trápí mě nedokrvení penisu a s tím spojená nižší citlivost. Zkrátka si sex tolik "neužívám". Užívám i Sildenafil nebo Modrasil. Existuje nějaký zákrok na zesílení nebo vytvoření cév v penisu případně jiný, který by mi pomohl. Na stránkách jsem žádný podobný nenašel. Děkuji za odpověď,

Odpovídá lékař:
Jana Řeháková

Dobrý den, pane Tichý,

 

děkujeme za Váš dotaz. Váš problém by bylo vhodné řešit osobně s naším andrologem. Pro určení vhodné léčby je potřeba znát více detailů a provézt základní vyšetření. 

Objednávka do ambulance našich andrologů je možná přes následující odkaz: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html

Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na duben 2020 na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

 

Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

 

S pozdravem

Koordinátorka andrologie Iscare

Ukázat odpověď

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň